HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulan INNOVA REKLAM, reklam tabela sektöründe öncü bir üretici firmadır. Metal, ahşap, akrilik, led ve görsel gibi çeşitli malzemelerle yaratıcı ve kaliteli reklam tabela üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Sektördeki liderliğimiz ve uluslararası deneyimimizle bugün 60 ülkede başarılı projelere imza atmış durumdayız.

INNOVA REKLAM olarak, gelişmiş AR-GE çalışmalarımız ve tasarım yeteneklerimizle müşterilerimize özgün ve etkileyici çözümler sunuyoruz.

Üretim sahamızda, 5000 m2 kapalı alan ve 2000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 7000 m2'lik bir alanda faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede büyük ölçekli projeleri başarıyla yönetebilir, hızlı teslimatlar ve yüksek kalite standartlarıyla müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Bugüne kadar 20.000'den fazla projeyi hayata geçirerek, müşterilerimize öncelikli olarak ürün ve hizmet kalitesi sunmayı amaçladık. Yerel ve küresel rekabet ortamında lider olma hedefiyle sınırlarımızı zorluyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor, uzun vadeli işbirlikleri kurmak için çaba sarf ediyoruz.

INNOVA REKLAM olarak, uluslararası kurumsal firmalara hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimize özel olarak tasarlanmış reklam tabelalarıyla markalarını ön plana çıkarıyor, etkileyici ve kaliteli görsellerle iz bırakıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümler, yenilikçi yaklaşımımız ve titiz çalışmalarımızla sektörde fark yaratıyoruz.

Bizimle çalışmak, yaratıcılık, kalite ve güvenilirlikle dolu bir deneyim sunar. Küresel pazarda rekabet etmek ve markanızı öne çıkarmak için INNOVA REKLAM'ın uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Sizinle işbirliği yaparak, vizyonunuzu gerçekleştirmek ve başarıya birlikte yürümek için sabırsızlanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Başarıya adanmış gücüyle ve verdiği hizmetleriyle fark yaratarak, reklam sektöründe ilk tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak müşterilerine ayrıcalıklı olduğunu hissetirip, ürettiklerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere daha kaliteli hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.

BİZİM TAKIM
DÜŞÜNÜYOR
Çizgi2
Küçük insanlar her zaman hırslarınızı küçümsemeye çalışır, ama gerçekten büyük olanlar bunu yapmaz.

561223

MEHMET KAPLAN
Yönetici

İyi liderlik, büyük bir vizyonun etrafında insanları bir araya getirmektir.

ata

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Lider

Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur.

mehtap_kaplan

MEHTAP KAPLAN
Yönetici

Değişimi yönetmek, başarıyı yakalamak için vazgeçilmezdir.

volkan_gucer

VOLKAN GÜCER
Genel Koordinatör

...

tuncer_oztimer

TUNCER ÖZTİMER
Genel Müdür

...

ahmet_turan_keyf

AHMET TURAN KEYF
Proje Müdürü

...

emre_sefa_kilicli

EMRE SEFA KILIÇLI
İstanbul Bölge Sorumlusu

...

ozge_isbilir

ÖZGE İŞBİLİR
Planlama Müdürü

...

cagdas_ozkizilcik

ÇAĞDAŞ ÖZKIZILCIK
Proje Sorumlusu

...

ibrahim_aydin

İBRAHİM AYDIN
Muhasebe Müdürü

neslihan_ertugrul

NESLİHAN ERTUGRUL
Muhasebe Uzmanı

huseyin_sapmaz

HÜSEYİN SAPMAZ
Üretim Müdürü