LC WAIKIKI

LC WAIKIKI

Innova Reklam olarak, LC Waikiki markasının Ermenistan mağazası için tabela projelerini büyük bir heyecanla tamamladık. LC Waikiki'nin eşsiz moda anlayışını ve trendleri takip eden tarzını yansıtan tabela çözümlerimizle mağazanın etkileyici bir görünüme kavuşmasını sağladık.

Ermenistan'daki LC Waikiki mağazasında kullandığımız tabelalar, markanın enerjisini ve çeşitliliğini yansıtan modern bir estetik sunuyor. Büyük ölçekli tabela ve ışıklı kutular, müşterileri mağaza içine çekerek LC Waikiki'nin benzersiz atmosferine adım atmalarını sağlıyor. Tabela tasarımlarımızda kullanılan canlı renkler ve dikkat çekici grafikler, markanın genç ve dinamik kimliğini vurguluyor.

Ermenistan'daki LC Waikiki mağazasının tabela projeleriyle, markanın güvenilirliğini ve moda trendlerine uyumunu vurguluyoruz. Yaratıcı tasarımlarımız ve özenle seçilen malzemelerle mağaza, stil sahibi müşterileri kendine çekiyor ve modayı yeniden tanımlayan ruhu hissettiriyor.

MAĞAZADAKİ DOKUNUŞLAR

Cephe tabelaları, Yönlendirme tabelaları, Kasa arkası üniteleri, Işıklı görseller, Reyon ve ünite tabelaları, Folyo görsel ve duvar kağıdı uygulamalar, Flex neon yazılar, Kat tabelaları.

ERMENISTAN EREBULNI MALL (1) ERMENISTAN EREBULNI MALL (1)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (2) ERMENISTAN EREBULNI MALL (2)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (3) ERMENISTAN EREBULNI MALL (3)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (4) ERMENISTAN EREBULNI MALL (4)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (5) ERMENISTAN EREBULNI MALL (5)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (6) ERMENISTAN EREBULNI MALL (6)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (7) ERMENISTAN EREBULNI MALL (7)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (8) ERMENISTAN EREBULNI MALL (8)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (9) ERMENISTAN EREBULNI MALL (9)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (10) ERMENISTAN EREBULNI MALL (10)
ERMENISTAN EREBULNI MALL (11) ERMENISTAN EREBULNI MALL (11)