SKECHERS

SKECHERS

Skechers mağazalarında kullandığımız tabela çözümleri, markanın kalitesini ve çeşitliliğini yansıtan görsel bir etki oluşturuyor. Mağaza girişlerinde yer alan büyük tabela ve ışıklı kutular, müşterileri Skechers dünyasına adım atarken enerjik bir atmosferle karşılıyor. Tabela tasarımlarımızda kullanılan renkler, fontlar ve grafikler, Skechers markasının gençlik, tarz ve konfor vurgusunu destekleyen bir estetik sunuyor.

Skechers tabela projelerimizde özel üretim çözümlerine de yer veriyoruz. Mağaza içindeki yönlendirme tabelaları, raf etiketleri, kasa arkası logo gibi özelleştirilmiş ürünler, markanın benzersizliğini ve mağaza düzenini tamamlıyor. Bu özel üretimler, Skechers mağazalarının görsel bütünlüğünü ve markanın özgünlüğünü vurguluyor.

Skechers markasıyla gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden gurur duyuyoruz ve markanızın başarısına katkı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

MAĞAZADAKİ DOKUNUŞLAR

Cephe kaplaması, Cephe tabelaları, Yönlendirme tabelaları, Kasa arkası ışıklı logo, Işıklı görseller, Reyon ve ünite tabelaları, Plexi ayakkabı stantları, Folyo görsel uygulamalar

SKECHERS ALANYA (1) SKECHERS ALANYA (1)
SKECHERS ALANYA (2) SKECHERS ALANYA (2)
SKECHERS ALANYA (3) SKECHERS ALANYA (3)
SKECHERS ALANYA (4) SKECHERS ALANYA (4)
SKECHERS ALANYA (5) SKECHERS ALANYA (5)
SKECHERS ALANYA (6) SKECHERS ALANYA (6)
SKECHERS ALANYA (7) SKECHERS ALANYA (7)
SKECHERS ALANYA (8) SKECHERS ALANYA (8)